© Čištění koberců Brno .CZ

Sedačky, sedací soupravy, křesla a čalounění židlí se špiní pomalu, zato nepřetržitě. Pozvolnému znečišťování oči přivyknou, a tak je rozdíl mezi čistou a zašlou sedačkou vidět teprve po vyčištění.

Jak ze sedačky vytáhnout maximum původního vzhledu?

Stejně jako u koberců - neexistuje žádný zázračný přístroj nebo přípravek. O výsledku rozhoduje jen pečlivost a ochota velmi namáhavou prací odvést co nejdokonalejší výsledek. Ne každý je ochotný na sedačce "nechat ruce". A tak případy kdy dáváme do pořádku to, co naši předchůdci zanedbali nebo měli moc naspěch, nejsou žel vzácné.

Non-stop příjem poptávek a objednávek: 775 941 001

Ceník

Doprava:  ZDARMA

Čalounění

 • Sedačky
  80 Kč / místo
 • Křesla
  80-100 Kč / kus
 • Židle
  15-25 Kč / kus

Matrace:

 • Jednolůžko
  80-100 Kč / kus
 • Dvoulůžko
  160-200 Kč / kus

Kancelář

 • Kancelářské křeslo
  30-60 Kč / kus
 • Zasedačkové židle
  20-50 Kč / kus

Pozor: ceny jsou konečné - nejsem plátce DPH

Jak to vidíte Vy?

Dobrý den,
dnes jsem si u Vaší firmy nechala vyčistit velkou sedací soupravu,křeslo, malý běhoun a 4 židle. Musím se přiznat, že čištění předčilo moje očekávání. Jsem velmi spokojena:-)), určitě budu využívat Vaše služby i nadále a mohu Vás jenom doporučit !!!
Děkuji moc.
S pozdravem.S pozdravem Marie Havlíčková.

Další hodnocení

Pravidelné čištění sedačky prodlužuje její životnost

S čištěním byste neměli čekat než je potah silně zanesen. "Zažrané" nečistoty se odstraňují hůře, zvláště u světlých potahů.

Ostatní čalouněný nábytek

Kromě sedacích souprav si můžete nechat vyčistit kterýkoliv čalouněný nábytek a zařízení: kancelářské židle a křesílka, kuchyňské židle a lavice, matrace, autosedačky, čela a podesty postelí, apod.

Doba schnutí

Je velmi rychlá. Záleží na síle a typu potahové látky. Většinou je to však jen pár hodin. Při čištění rozměrnější sedačky se stává, že než je práce dokončena, první místo už je suché.

Často čištěné materiály

Vyjma kůže a hladké koženky čistíme všechny typy potahových látek. Zde jsou některé z těch nejčastějších:

Alcantara

Někdo ji říká semiš, protože ho vzhledem a pocitově připomíná. Nejde však o broušenou kůži, ale syntetické mikrovlákno. Sedací soupravy s tímto typem potahu tvoří čím dál podstatnější část čištěných materiálů.

Mikroplyš

Další velmi častý potahový materiál. Nepatří k nejmodernějším, používá se k čalounění sedaček už velmi dlouho. Z důvodu nižší životnosti, odolnosti proti otěru a atraktivnosti je na ústupu.

Ekokůže

Plně syntetický materiál imitující kůži s rostoucím zastoupením a oblibou díky příznivým vlastnostem jako trvanlivost a snadnost údržby.

Speciální úpravy potahových látek

Nešpinivá úprava, aquaclean, teflon, nano-úpravy, všechny tyto přidané vlastnosti na jedné straně usnadňují údržbu při nehodách jako polití sedačky, na druhé straně neochrání potah od dlouhodobého špinění.

Všechna špína z oblečení, která vyústěním odpadní hadičky vytéká z pračky ven, se před vypráním otírá do potahu. A tak sebemodernější úpravy od postupného zašpinění sedačku ani křesla neochrání.